fbpx

Nowa rzeczywistość i przygotowania do ślubu: 8 rzeczy, które możesz zrobić w domu

Choć zarówno 2020, jak i 2021 nie należą do łatwych, Panny młode aktywnie przygotowują się do swoich ślubów, które na pewno się odbędą w tym lub następnym roku. Jeśli ten wielki dzień jest też przed Tobą, mamy kilka pomysłów jak skutecznie wykorzystać czas w domu, żeby już terazidealnie do niego się przygotować 🙂

Stwórz moodboard. Zacznij przygotowywać wizualizację ślubu swoich marzeń: materiały i fasony sukien, dodatki i makijaż z fryzurą, elementy dekoracyjne, kwiaty, zaproszenia, miejsca, kolory, faktury i różne detale. Wszystko, co Cię inspiruje. Możesz zbierać zdjęcia na Pinterest lub Instagramie, albo nawet kupić tablicę korkową i doczepiać do niej obrazki oraz próbki materiałów. To pomoże Ci zorientować się w stylu i tematyce wymarzonego ślubu i doskonale wszystko zaplanować.

Weź lekcje tańca online. Jeśli planujecie z narzeczonym zaskoczyć swoich gości niesamowitym pierwszym tańcem, izolacja nie jest powodem do rezygnacji z marzeń. Tyle, że teraz tradycyjne lekcje tańca zostaną przeniesione do trybu online, a zamiast sali będziecie ćwiczyć w przytulnych wnętrzach domu. Też niezły pomysł, prawda?

A oprócz tego proponujemy również…
Stwórz playlistę. Zastanów się nad muzyką, która mogłaby kojarzyć się z Twoją uroczystością i poszukaj odpowiednich piosenek. Które momenty najbardziej będą potrzebować wsparcia muzycznego? Lekkie motywy w momencie przybycia gości i oczekiwania na Parę młodą; romantyczna i wzruszająca kompozycja podczas ceremonii; symboliczny utwór muzyczny dla pierwszego tańca; neutralna, ale przyjemna lista piosenek podczas obiadu i najlepsze przeboje muzyczne dla fajnej zabawy na parkiecie. Zacznij już teraz tworzyć playlistę, żeby na spokojnie wybrać najlepszą muzykę.

Rozejrzyj się za suknią ślubną. Zobacz nasze perełki w zakładce Katalog i zamów najlepszą online, albo zapisz się na przymiarkę do naszego salonu stacjonarnego w centrum Wrocławia, żeby bezpiecznie i z wielką przyjemnością przymierzyć wszystkie interesujące Cię modele. Lepiej nie robić tego na ostatnią chwilę, a kupić suknię wcześniej. A jeżeli termin ślubu zostanie przeniesiony, możemy przechować u siebie Twoją suknię kupioną w naszym salonie stacjonarnym, a już bliżej nowej daty dopasować ją do Twojej sylwetki.

Zastanów się nad menu. Jest to dobry czas, żeby na spokojnie wybrać menu weselne i nawet przygotować i spróbować niektóre punkty razem z narzeczonym 🙂 Jest to dobry pomysł na wspólny romantyczny wieczór i możliwość stworzyć niezwykłe i wyszukane menu. Poszukaj inspiracji w rodzinnych książkach kulinarnych, na stronach internetowych lub nawet na Instagramie. Niech wasze indywidualne weselne menu wyróżni się swoją unikatowością.

Zrób listę gości i zaproszenia. Warto razem z narzeczonym zastanowić się nad listą gości, z którymi chcielibyście spędzić ten wyjątkowy dzień. Ze względu na obecną sytuację lepiej oczywiście zaprosić tylko rodzinę i najbliższych znajomych. Możesz zamówić dla nich ładne zaproszenia i wysłać albo…zrobić je sama własnymi rękami! Wystarczy trochę inspiracji i wyobraźni oraz materiałów ze sklepu z papeterią – będzie to wspaniała pamiątka dla Twoich bliskich. Możesz także stworzyć zaproszenia online, na przykład na stronie Canva.

Zacznij pisać przysięgę ślubną. Jest to bardzo ładna i romantyczna tradycja, a zatem rekomendujemy się zastanowić nad słowami, które powiesz narzeczonemu w dniu ślubu. Co najbardziej lubisz w przyszłym mężu? Jaka jest wasza historia? Jak widzisz waszą przyszłość? Możesz również zainspirować się światową literaturą, poezją, sztuką i historią. Najważniejsze jest to, żeby te słowa była szczere i z całego serca.

Zadbaj o siebie. Zacznij ćwiczyć w domu, rób masaży, zajmij się pielęgnacją włosów, ciała i twarzy, medytuj. Jeśli zaczniesz teraz, w dniu ślubu będziesz wyglądać na zadbaną, spokojną, wypoczętą i po prostu…olśniewającą kobietę! Kochaj siebie i bądź najpiękniejszą i najszczęśliwszą Panną młodą!

Zrób bezpłatną Rezerwację Online

Wybierz termin który Ci najbardziej pasuje i zarezerwuj wizytę w TesoroSi


0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop

  Atelier Tesorosi

  Zachęcamy do rezerwacji terminu
  spotkania telefonicznie lub internetowo

  Wrocław, ul.Piłsudskiego 50
  +48 799 036 079


  W celu współpracy

  Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00
  Sobota 09.00 - 14.00

  Używamy plików cookie w dwóch celach: aby korzystanie z Atelier Tesorosi było jak najwygodniejsze oraz aby reklamy Atelier Tesorosi wyświetlane w innych witrynach były dla Ciebie odpowiednie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie — dowiedz się więcej - Polityka prywatności

  AKCEPTUJĘ