Projektowanie Sukien Ślubnych
dla Puszystych i Nietypowych Kobiet

W Atelier Tesorosi tworzymy suknie dla prawdziwych naturalnych kobiet. Dlatego właśnie chcemy powiadomić, że aktywnie rozwijamy kierunek plus size dla naszych drogich puszystych Panien młodych

W Atelier Tesorosi tworzymy suknie dla prawdziwych naturalnych kobiet. Dlatego właśnie chcemy powiadomić, że aktywnie rozwijamy kierunek plus size dla naszych drogich puszystych Panien młodych

PLUS SIZE - NIE WYOBRAŻAJ, TYLKO PRZYMIERZAJ!

Nie uwierzylibyśmy w to, gdyby nie ogromna ilość realnych historii, które opowiadają nam panny młode. Setki puszystych kobiet rezygnuje z wymarzonych sukien ślubnych z wielu powodów: boją się zetknąć się z chamskim podejściem ze strony pracowników salonów ze względu na sylwetkę, krępują się, słuchając, że "w naszym salonie nie mamy takich dużych sukien!". Czują się niekomfortowo w miejscach, gdzie tak naprawdę każda panna młoda powinna być w centrum uwagi!

Te najbardziej odważne dziewczyny jednak decydują się przymierzyć suknie o 2 czy 3 rozmiary mniejsze i są proszone "spróbować wyobrazić sobie jak to będzie mniej więcej wyglądało po uszyciu na miarę". Po takich wizytach ślubna bajka puszystych dziewczyn się kończy

Pamiętajmy jednak, że już jest 2020 rok! Żyjemy w czasach swobody i akceptacji różnorodności! Dlatego właśnie w Atelier Tesorosi zawsze dbamy o interesy i komfort naszych klientek, a także staramy się zawsze być na czasie!

Serdecznie zapraszamy cię do naszego atelier W Atelier Tesorosi do twojej dyspozycji jest 20 gotowych sukien plus size o różnych kolorach i fasonach, a co miesiąc będą pojawiały się nowe modele.


Nasza oferta obejmuje ślubne kreacje w rozmiarach od 42 do 52. Z przyjemnością i w miłej atmosferze pomożemy Ci wybrać Twoją wymarzoną suknię ślubną.
A jeśli bedziesz chciała zaprojektować własną suknię to chetnię pomożemy.

Suknie ślubne dla puszystych we Wrocławiu – duży rozmiar, suknie ślubne XL, ślubne dla plus size

Spójrz , jak te suknie pięknie się prezentują. Cały sekret polega na tym, aby czuć się jak prawdziwa gwiazda. Zaufaj sobie i oddaj się w ręce naszych wrożek.
Projektanci sukni w dużych rozmiarach wiedzą, że to Ty jesteś najważniejsza, a suknia jest tylko dodatkiem do Ciebie.