TesoroSi!
Napisz do nas w Facebook Messenger

Nadia i Anton

Ta suknia jest jednym z naszych najbardziej ulubionych projektów, który wymagał od nas dużo poświęcenia, uwagi i poczucia estetyki. Na czym polegała trudność w tworzeniu tej kreacji? Czytaj niżej
Suknia miała być o bardzo nietypowym brązowo-metalicznym odcieniu, a prawda jest taka, że nie istnieje ani tiulu, ani atlasu o takim odcieniu. Musieliśmy kombinować: wybieraliśmy tkaniny o różnych odcieniach i próbowaliśmy połączyć między sobą 3-5 kolorów, które by mogły stworzyć brąz, o którym marzyliśmy. Była to naprawdę trudna i czasochłonna robota i nie od razu osiągnęliśmy idealnego efektu końcowego!

Właśnie dlatego sama jeździłam za granicę po specjalny tiul, który chciałam jak najszybciej przywieźć do Polski i za jego pomocą stworzyć niepowtarzalny kolor sukni.


Oprócz tego w sposób kreatywny rozwiązaliśmy kolejny problem: myśleliśmy o krótkiej sukni ślubnej, ale jednocześnie pannie młodej zależało na długim trenie. Jak sobie poradziliśmy? Umieściliśmy go na specjalnej dodatkowej spódniczce - w taki sposób stworzona przez nas suknia była typu transformer. Bardzo się też cieszymy, że Nadia powierzyła nam całą swoją stylizację ślubną od A do Z - stworzyliśmy dla niej nie tylko wyszukaną suknię ślubną, ale też piękną suknię buduarową w podobnym stylu.
W dniu swego ślubu wyglądała bardzo kobieco i czarująco - metaliczny połysk sukni podkreślał jej niesamowitą karnację, a ogólna czarno-złota kolorystyka święta idealnie się sprawdziła w nocy - tak, ceremonia ślubna tej niesamowicie kreatywnej pary odbyła się w nocy! Dzięki współpracy z Nadią i Antonem jestem pewna, że wspólne poczucie estetyki, dążenie do piękna i oryginalności pomogą w tworzeniu prawdziwej bajki!
Wszystkie zdlęcia są własnoscia naszych klientów
Made on
Tilda