fbpx

Śnieżno biała czy kolorowa?

Od samego dzieciństwa każdej z nas marzy się ta sama biała i bajeczna suknia ślubna. Przez długi czas ten kolor był uznawany jako niezmienny klasyk. A gdyby poprzednie pokolenie narzeczonych miały świadomość, jakie kolorowe suknie ślubne mają ich potomkowie, prawdopodobnie by nie uwierzyły!

Już od kilku lat fantazje Panien Młodych są zaczarowane kolorem. Składa się na to kilka powodów. Po pierwsze, nie każdemu pasuje biały kolor, a po drugie tradycje naszych przodków już dawno ustąpiły nowoczesnym trendom.

Co raz bardziej popularne stają się kreacje w różowych odcieniach, kolorze pudru, bzu, mięty i błękitu. Ze względu na miękkość i delikatność koloru, te suknie wyglądają bardzo romantycznie, luksusowo i pozostawiają niezapomniane wrażenia!

Coraz więcej słynnych domów mody ślubnej preferuje szeroką gamę kolorów. Natomiast już teraz w trendach modowych znajdziemy kolorowe suknie ślubne – delikatne i niesamowicie kobiece!

Zwolennicy nietradycyjnych odcieni sukien ślubnych mają poważne argumenty na rzecz ich wyboru, a mianowicie:

Należy również pamiętać, że każdy odcień koloru ma swoje niuanse, o których nie warto zapominać.

Niezależnie od koloru sukni ślubnej, najważniejsze jest, aby Panna Młoda czuła się pięknie, lekko i uroczo, żeby sama sobie się podobała. A najlepszym sposobem na znalezienie idealnej sukni ślubnej jest przymiarka! Kiedy założycie tę suknię i spojrzycie na siebie w lustrze, nie trzeba będzie już nic tłumaczyć. Pomożemy się zorientować w modelach i odcieniach, a także pokażemy wszystkie możliwe warianty.

Zrób bezpłatną Rezerwację Online

Wybierz termin który Ci najbardziej pasuje i zarezerwuj wizytę w TesoroSi


0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop

  Atelier Tesorosi

  Zachęcamy do rezerwacji terminu
  spotkania telefonicznie lub internetowo

  Wrocław, ul.Piłsudskiego 50
  +48 799 036 079


  W celu współpracy

  Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00
  Sobota 09.00 - 14.00

  Używamy plików cookie w dwóch celach: aby korzystanie z Atelier Tesorosi było jak najwygodniejsze oraz aby reklamy Atelier Tesorosi wyświetlane w innych witrynach były dla Ciebie odpowiednie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie — dowiedz się więcej - Polityka prywatności

  AKCEPTUJĘ