Śnieżno biała czy kolorowa?

Dlaczego i w jaki sposób Panne młode się decydują na kolorowe suknie ślubne.
Od samego dzieciństwa każdej z nas marzy się ta sama biała i bajeczna suknia ślubna. Przez długi czas ten kolor był uznawany jako niezmienny klasyk. A gdyby poprzednie pokolenie narzeczonych miały świadomość, jakie kolorowe suknie ślubne mają ich potomkowie, prawdopodobnie by nie uwierzyły!

Już od kilku lat fantazje Panien Młodych są zaczarowane kolorem. Składa się na to kilka powodów. Po pierwsze, nie każdemu pasuje biały kolor, a po drugie tradycje naszych przodków już dawno ustąpiły nowoczesnym trendom.

Co raz bardziej popularne stają się kreacje w różowych odcieniach, kolorze pudru, bzu, mięty i błękitu. Ze względu na miękkość i delikatność koloru, te suknie wyglądają bardzo romantycznie, luksusowo i pozostawiają niezapomniane wrażenia!

Coraz więcej słynnych domów mody ślubnej preferuje szeroką gamę kolorów. Natomiast już teraz w trendach modowych znajdziemy kolorowe suknie ślubne - delikatne i niesamowicie kobiece!
Zwolennicy nietradycyjnych odcieni sukien ślubnych mają poważne argumenty na rzecz ich wyboru, a mianowicie:

 • Niebanalna decyzja, wokół Panny Młodej w kolorowej sukni ślubnej zawsze się tworzy magiczna atmosfera.

 • Różnorodność odcieni - większe szanse na znalezienie idealnego tonu! Szczególnie atrakcyjne są pudrowe i lekkie odcienie szarości

 • W przeciwieństwie do białego, inne kolory i odcienie mogą pokazać ten ukryty potencjał, zwrócić uwagę tylko na pewne obszary, uwydatnić kolor oczu, karnację, kolor włosów i tak dale


  Należy również pamiętać, że każdy odcień koloru ma swoje niuanse, o których nie warto zapominać.

  • Różowe odcienie - idealnie pasują kobietom o oliwkowym kolorze skóry. Ale jeżeli w chwilach podekscytowania Twoje policzki są ciągle pokryte rumieńcem lub ogólnie Twoja cera twarzy ma lekko różowawy odcień, lepiej z tego koloru zrezygnować.

  • Niebieskie i szare odcienie. Te neutralne kolory idealnie się nadają do każdego stylu motywu przewodniego wesela lub ślubu, wieku i karnacji. Dobra decyzja dla Panien Młodych, które by chciały wyglądać inaczej, nie wprowadzając radykalnych zmian.

  • Beżowe i mleczne odcienie - takie suknie najlepiej pasują dziewczynom, które mają oliwkowy lub umiarkowanie jasny kolor skóry. Natomiast w tej sytuacji kolor włosów już nie ma znaczenia. Muszą uważać osoby, które mają blady odcień skóry - suknia po prostu zleje się z Panną Młodą.


  Niezależnie od koloru sukni ślubnej, najważniejsze jest, aby Panna Młoda czuła się pięknie, lekko i uroczo, żeby sama sobie się podobała. A najlepszym sposobem na znalezienie idealnej sukni ślubnej jest przymiarka! Kiedy założycie tę suknię i spojrzycie na siebie w lustrze, nie trzeba będzie już nic tłumaczyć. Pomożemy się zorientować w modelach i odcieniach, a także pokażemy wszystkie możliwe warianty.