TesoroSi!
Napisz do nas w Facebook Messenger

Ważna informacja

Atelier Tesorosi jest rodzinną firmą. Razem z mamą projektujemy i szyjemy suknie ślubne.
Naszym głównym zadaniem jest stworzenie dla Was sukien, które będą łączyły w sobie wygodę i subtelne piękno.
Pracujemy z każdą sylwetką i w dowolnym kształcie.

Dla realizacji marzeń pracujemy 24/7. Szyjemy sukni, szukamy nowych tkanin i pomysłów, odpowiadamy na wszystkie wiadomości mailowe od naszych klientek na wszystkich portalach społecznościowych.
Jakie są opcje w naszym Atelier?

1. Szycie na miarę sukni z naszej kolekcji.

2. Szycie na miarę sukni według pomyślow Panny Młodej. Chcąc szyć suknię złożoną z kilku różnych modeli lub własnego autorstwa, trzeba wiedzieć, czego się chce i dokładnie przekazać to konsultantce. Oraz prosimy o zdjecia lub szkic, chętnie pomagamy dobrać fason, kolor, materialy i ozdoby.

Suknie na wieszakach służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 2 miesięcy przed datą ślubu. Możemy uszyć ją w trybie szybkim. Rekomendowany przez nas termin to 4-7 miesięcy przed terminem uroczystości. Samo uszycie sukni zajmuje 6-8 tygodnie ale większość tkanin, z których szyte są suknie, sprowadzane są z zagranicy i ten proces wymaga czasu. Ponadto konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała.

Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku. Co zrobić, jeśli chcesz zamówić suknię, a brakuje gotówki koniecznej do podpisania umowy? Porozmawiaj ze sprzedawcą. Znajdziemy wyjście z tej sytuacji, np. rozkładając całą kwotę na mniejsze raty.

Jeżeli chcesz zanurzyć się w świat magii, szczęśliłych narzeczonych oraz idealnych sukienek, zapraszamy na spotkanie! Przy filiżance kawy porozmawiamy o twoich upodobaniach, ulubionych fasonach oraz ślubie. Pomożemy ci zorientować się w stylach oraz obrać fantastyczne koronki.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt:

E-mail: wrozka@ateliertesoro.pl
Telefon: +48 575 308 428

Made on
Tilda